Program

POZOR ZMĚNA!!!!

Z osobních důvodů se nemohou dostavit rozhodčí Suzana Simon & Oliver Simon z chorvatského města Zagreb. Proto jsme neprodleně kontaktovali české znalkyně chovu SBT s prosbou o pomoc. Na naši prosbu odpověděla paní Ivana Zuranová, dlouholetá chovatelka, místopředsedkyně klubu SBTCZ a kamarádka – ta posoudí pejsky v sobotu a současně v sobotu po výstavě proběhne od Ivanky i seminář o přípravě pejska na výstavy. Na neděli přijala pozvání paní Jiřinka Volšická – paní Volšická je autorkou knihy “Stafordšírský Bulteriér”, dlouholetá chovatelka, propagátorka plemene, a jako první začala využívat SBT v canisterapii. Na neděli si pro Vás paní Jiřinka připravila seminář o využití SBT v canisterapii, přípravě na zkoušky a zkouškách. Rozhodně se máte na co těšit!!!!!

19 ročník . Pozor 2021 bude přijato max . 70 SBT !!!
Soukromá víkendová akce pro rodiny s dětmi a i jednotlivce . Především pro milovníky psů , plemene SBT.
Sobota tematický tradiční den s výstavou , doprovodným programem, soutěže, pro naše děti a sportovním odpolednem A přednáškou MVDr.Petra Fedorová na téma : První pomoc SBT doma, na cestách, na výstavě a v lese. S pokračováním na téma SBT a jeho využití pro myslivost . ,, Rehabilitace sportovních psů ,, odstartovala lektora Ing. Alice Krátká . Tato přednáška vzbudila také veliký zájem a posluchači pokládali paní Alici mnoho doplňujících otázek a to ještě i po oficiálním ukončení. I zde ještě jednou se mi patří poděkovat paní Alici za její čas a moc hezkou přednášku s názornými ukázkami. A opět večerní raut s DJ Pepa.
Téma letošní akce 2021 je Starověký Řím. Božstvo, lanisté, gladiátoři, vojáci atd ….Nezapomeňte na kostýmy pro vás a vaše děti.

Změna programu vyhrazena pořadatelům. Děkujeme za pochopení.

Sobota 31. 07. 2021
8:00 – 9:00             Přejímka psů
9:00 – 12:00           Výstava
12:00 – 13:00         Oběd
14:00 -17:00          Sportovní a zábavné odpoledne
14:00 -16:00          Seminář MVDr. Petra Fedorová                           
16:00 – 18:00         Vyhlášení a předávání cen za zábavné a sportovní odpoledne   

19.00                      V.I.P. večerní raut + přípitek + DJ Pepa

Neděle 01. 08. 2021
8:00 – 9:00               Přejímka psů
9:00 – 10:30            O canisterapii, zkouškách, přípravě a další krásné zajímavosti z využití SBT ke canisterapii
9:00 – 12:00             Výstava
Sobotní oběd:
Oběd si bude moct vybrat každý z denního širokého menu, podle běžného ceníku, ceny velmi přijatelné, viz webové stránky (např. smažený sýr/hermelín, hranolky, tatarka).
V.I.P. večerní raut – opět se máme na co těšit 😉