2017 – Pohádkový les

Famózní víkend plný zábavy, dvou velice pěkných výstav máme opět za sebou. Na našem STAFFY DAY and Karen Ford Memorial 2017 přijali letos pozvání dva renomovaní rozhodčí, chovatelé přímo z Anglie. A to Mr.Pete Hopgood a Mr.Jamie Mace.

Přihlášeno bylo 48 SBT jak z CZ, tak několik jedinců ze zahraničí. Z mnoha chovatelských stanic. Letos byla akce s tematickým zaměřením ,,Kouzelný les,, a tak byla doplněna díky tomu i maskami a kostýmy v různém provedení.

Cenu nejlepší maska , za početnou výrobu kouzelných klobouků si odnesla početná družina okolo Jany Drobečkové Čepelákové.Mě osobně nejvíce zaujala maska čarodějnice – paní Vladislavy Zátopkové. Máte zde možnost vidět na foto.

Tradičně se vyhlašoval SYMPATÁK 2017, toto oceněni obdržela fenka v majetku paní Jedličkové. Fantastik Flér Fransimo Bohemia. Voleno diváky.
Dovolte mi zde uveřejnit výsledky z obou výstav. Zpracovala Olga Fučíková, které moc děkuji za velikou pomoc. Jak už je tomu každý rok. Bez tebe by to děvče nešlo.

12. 7. 2017 Pete Hopgood

Best Baby – Lecter Hannibal Fransimo Bohemia
Best Puppy – Jessica Alba Diabelski úsměv
Best of Junior – El Dorado Rider Fransimo Bohemia
Best of Breed – Zonny Z Hambalek Bušín
Best Oposity Sex – Claudia Cardinale Chesway
Best of Veteran – Quatma Fransimo Bohemia
Best Oposity Sex Veteran – Taffdogs Fransimo

13. 7. 2017 Jamie Mace

Best Baby – Triniti Blue Staff Haven
Best Puppy – Jessica Alba Diabelski úsměv
Best of Junior – Vivien Rose Of Eilatan
Best of Breed – Vivien Rose Of Eilatan
Best Oposity Sex – Black Jet Fighter Archiebald
Best of Veteran – Taffdogs Fransimo
Best Oposity Sex Veteran – Quatma Fransimo Bohemia

A nesmíme zapomenout na naše sporťáky, kteří předvedl také moc hezké výkony. A ukázku pro ty, kteří zvažují se psy bully sporty začít provozovat. IRON STAFF 2017 PES si odvezl Golden Lion Fransimo Bohemia a IRON STAFF Fena Claudia Cardinale Chesway.
Všem moc gratulujeme i zde.
Chtěla bych toho ještě napsat. Ale zrovna pro web dlouhé texty se nehodí. A tak na závěr. Dovolte mi jako organizátorce, sponzorovi akce, chovatelce , handlerce a milovnici plemene SBT poděkovat vám všem za účast na této akci a účasti na všech bodech programu. To vy jste ti nejdůležitější a nejdůležitější součást této akce. Bez vás by se tato akce nemohla pořádat .I letos jste byli skvělí .Potěšili mě velmi vaše komentáře typu ,, Chtěli bychom moc poděkovat za super víkend, kde jsme se opravdu hodně naučili a pobavili ,, …..To je smysl této akce
S poděkováním Simona Lahodová aka včelka Mája

A VŠEM ÚČASTNÍKŮM CHCEME DAROVAT společně s generálním sponzorem HUSSE-CZ toto krásné video, aby vám stále připomínalo onu přátelskou a pohodovou atmosféru . Kterou jsme si dokázali vytvořit a díky tomu v přátelském duchu vše užít.

Pod foto si dovolím dát komentáře obou skvělých rozhodčí. Kterým moc děkujeme, že byli stále s námi.

Jamie Mace: Thank you for inviting me to this special show, I very impressed from the start to finish of my time out with you guys, hospitality was second to none, beautiful hotel, great set up, friendly people and exhibitors and all the work you and Peter put into this show was amazing. I’d also like to thank all the exhibitors for bringing there dogs for me to judge and we’ll done all.
Pete Hopgood: Fantastic weekend, one i will never forget, the whole atmosphere was made by happy enthusiastic people who put in so much work. Tremendous weekend, fantastic people.”