2016 – Středověk

Staffy Day & Karen Memorial
Judge: Barbie Ann Beaufoy and Karl Karlsson

Tak letos již po druhé Simona Lahodová z kennel Fransimo Bohemia, z rodné stanice našich dvou pejsků, s naší nepatrnou pomocí a pomocí dalších přátel uspořádala pro nejen své odchovy zábavný víkend. Víkend s dvěmi výstavami, se spoustou přednášek, sportováním nejen pro stafíky, ale i děti….a hlavně se spoustou zábavy a humoru…..A podle hesla “Kdo si hraje, nezlobí” jsme letos měli středověk…….Děkujeme všem zúčastněným za krásný víkend a Simči za to, že to pro nás všechny dělá!

Z přednášek velmi oceňuji přednášku MvDr. Vladimíra Steinbauera o první pomoci pejskům, kde se spousta přátel dozvěděla mnoho užitečného a i nám “mazákům” dala mnoho dobrých tipů. Perfektně zvládnutá přednáška Rudy Slaby o loveckém využití pejsků …byla jako vždy zajímavá a užitečná, kdo přemýšlí o lovecké kynologii se dozvěděl mnoho užitečných věcí.

A hlavně Škola handlingu od Barbary a Jima Beaufoy

– krásná a hlavně velmi poučná přednáška s ukázkami na téma jak začít připravovat štěňátko na výstavy. Přednášek o hadlingu jsme již absolvovali hodně, ale tato byla pro mne zatím nejzajímavější. Určitě pro začátečníka, který má malé štěně a chtěl by vystavovat byla neocenitelná. Modelem se stalo hned několik pejsků různě starých. A vzhledem k tomu, že s námi odpoledne a večer trávila naše malá Galé stala se v 9,5 týdnech jedním z modelů. Moc si toho vážíme a bude to pro nás jeden z nejkrásnějších momentů navždy.

13923468_1405148976192187_2815611915654964294_o

.

Sobota 6.8.2016 Staffy Day – Barbie Ann Beaufoy

Psi třída štěňat/male baby class
Very Promising 1/ VN1 – Arthur´s Stone Fransimo Bohemia – Mühlstein Jan
Very Promising 2 / VN2 – Air Spotty Eso Bonatom – Chytil Luděk

Psi třída mladých/male junior class
Excellent 1/ Výborná 1 – Black Jet Fighter Athos – Könczöl Peter, HU
Excellent 2/ Výborná 2 – Midnight Sun Fransimo Bohemia – Cirhanová Tereza
Excellent 3 / Výborná 3 – Wilibald Fransimo Bohemia – Muška Robert, SK
Excellent 4 / Výborná 4 – Gentleman of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A

Psi mezitřída /male intermediate class
Excellent 1 / Výborná 1 – Jokey Fellow Fransimo Bohemia – Hoffmannová Miroslava
Excellent 2 / Výborná 2 – Joke Cracker Fransimo Bohemia – MvDr.Steinbauer Vladimír
Excellent 3 / Výborná 3 – Dave Red Point Staff – Straděj Jiří
Excellent 4 / Výborná 4 – Energy Ice White Fransimo Bohemia – Prokešová Monika

Psi třída otevřená/male open class
Excellent 1 / Výborná 1 – Eric Clapton of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A
Excellent 2 / Výborná 2 – Big Boss Rottgill – Prokešová Monika
Excellent 3 / Výborná 3 – Back In Red Fransimo Bohemia – Hudcová Soňa
Excellent 4 / Výborná 4 – Celadon White Merlin Park – Žmolová Michala

Psi třída šampionů/male champion class
Excellent 1 / Výborná 1 – Danny G. Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová
Excellent 2 / Výborná 2 – Gold Prince Fransimo Bohemia – Ing.Martin Fučík

Psi třída čestná/male honorary class
Excellent 1 / Výborná 1 – Z-Suit Strong Boy Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová
Excellent 2 / Výborná 2 – Drunken Dunkan Fransimo Bohemia – Prokešová Monika

Psi třída veteránů/male veteran class
Excellent 1 / Výborná 1 – Taffdogs Fransimo – Bc. Simona Lahodová

Mistr Staff Junior, JBOB, BOB – Black Jet Fighter Athos – Könczöl Peter, HU
Mistr Staff – Jokey Fellow Fransimo Bohemia – Hoffmannová Miroslava
Best Veteran – Taffdogs Fransimo – Bc. Simona Lahodová

Feny třída štěňat/female baby class
Very Promising 1/ VN1 – Adeliza I. Fransimo Bohemia – Tereza Cirhanová
Very Promising 2 / VN2 – Vivien Rose of Eilatan – Ivana Zuranová
Very Promising 3 / VN3 – Antoinetta I. Fransimo Bohemia 
Very Promising 4 / VN4 – Angie Eso Bonatom – Šíblová Kateřina

Feny třída dorostu/female puppy class
Very Promising 1/ VN1 – Rachel Fransimo Bohemia – Straděj Jiří
Very Promising 2 / VN2 – Rabia Rapide Fransimo Bohemia – Turoňová Jana
Very Promising 3 / VN3 – Swansea Princess Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová 
Very Promising 4 / VN4 – Ramona Fransimo Bohemia – .: Lachowiczová Monika

Feny třída mladých/female junior class
Excellent 1 / Výborná 1 – Claudia Cardinale Chesway – Hudcová Soňa
Excellent 2 / Výborná 2 – Final Fantasy of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A
Excellent 3 / Výborná 3 – New Blue Surprise Fransimo Bohemia – Cibulková Silvie
Excellent 4 / Výborná 4 – On A Blue Sky Star Fransimo Bohemia – Prokešová Monika

Feny mezitřída /female intermediate class
Excellent 1 / Výborná 1 – Esence Amazing Fransimo Bohemia – Smith Jana & Iain

Feny třída otevřená/female open class
Excellent 1 / Výborná 1 – Amazon Kostelorli – Macourkovi
Excellent 2 / Výborná 2 – Sweet Red Beauty Fransimo Bohemia – Steigger Roland
Excellent 3 / Výborná 3 – Valencia Fransimo Bohemia – Žmolová Michala

Feny třída šampionů/female champion class
Excellent 1 / Výborná 1 – Wild of Glory Fransimo Bohemia – Margit Kopová
Excellent 2 / Výborná 2 – Belle Princess de Orphanus – Ing.Martin Fučík

Feny třída veteránů/female veteran class
Excellent 1 / Výborná 1 – Any Hanny Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová

Miss Staff 2016 – Claudia Cardinale Chesway – Hudcová Soňa
Miss Staff Junior, BOS – Rachel Fransimo Bohemia – Straděj Jiří

Neděle 7. 8. 2016 Karen Ford memorial – Karl Karlsson

Psi třída štěňat/male baby class
Very Promising 1/ VN1 – Arthur´s Stone Fransimo Bohemia – Mühlstein Jan
Very Promising 2 / VN2 – Air Spotty Eso Bonatom – Chytil Luděk

Psi třída mladých/male junior class
Excellent 1/ Výborná 1 – Black Jet Fighter Athos – Könczöl Peter, HU
Excellent 2/ Výborná 2 – Midnight Sun Fransimo Bohemia – Cirhanová Tereza
Excellent 3 / Výborná 3 – Gentleman of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A
Excellent 4 / Výborná 4 – Wilibald Fransimo Bohemia – Muška Robert, SK

Psi mezitřída /male intermediate class
Excellent 1 / Výborná 1 – Jokey Fellow Fransimo Bohemia – Hoffmannová Miroslava
Excellent 2 / Výborná 2 – Dave Red Point Staff – Straděj Jiří
Excellent 3 / Výborná 3 – Energy Ice White Fransimo Bohemia – Prokešová Monika
Excellent 4 / Výborná 4 – Joke Cracker Fransimo Bohemia – MvDr.Steinbauer Vladimír 

Psi třída otevřená/male open class
Excellent 1 / Výborná 1 – Big Boss Rottgill – Prokešová Monika
Excellent 2 / Výborná 2 – Eric Clapton of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A Excellent 3 / Výborná 3 – Strong Gladiator Fransimo Bohemia-Laura & Marcus Atender, A
Excellent 4 / Výborná 4 – Back In Red Fransimo Bohemia – Hudcová Soňa

Psi třída šampionů/male champion class
Excellent 1 / Výborná 1 – Danny G. Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová
Excellent 2 / Výborná 2 – Gold Prince Fransimo Bohemia – Ing.Martin Fučík

Psi třída čestná/male honorary class
Excellent 1 / Výborná 1 – Z-Suit Strong Boy Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová
Excellent 2 / Výborná 2 – Drunken Dunkan Fransimo Bohemia – Prokešová Monika

Psi třída veteránů/male veteran class
Excellent 1 / Výborná 1 – Taffdogs Fransimo – Bc. Simona Lahodová

Mistr Staff Junior, JBOB, BOB – Black Jet Fighter Athos – Könczöl Peter, HU
Mistr Staff – Big Boss Rottgill – Prokešová Monika
Best Veteran – Taffdogs Fransimo – Bc. Simona Lahodová

Feny třída štěňat/female baby class
Very Promising 1/ VN1 – Adeliza I. Fransimo Bohemia – Tereza Cirhanová
Very Promising 2 / VN2 – Vivien Rose of Eilatan – Ivana Zuranová

Feny třída dorostu/female puppy class
Very Promising 1/ VN1 – Rachel Fransimo Bohemia – Straděj Jiří
Very Promising 2 / VN2 – Rabia Rapide Fransimo Bohemia – Turoňová Jana
Very Promising 3 / VN3 – Ramona Fransimo Bohemia – .: Lachowiczová Monika
Very Promising 4 / VN4 – Swansea Princess Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová

Feny třída mladých/female junior class
Excellent 1 / Výborná 1 – Claudia Cardinale Chesway – Hudcová Soňa
Excellent 2 / Výborná 2 – Final Fantasy of Roots-Staff – Laura & Marcus Atender, A
Excellent 3 / Výborná 3 – On A Blue Sky Star Fransimo Bohemia – Prokešová Monika

Feny třída otevřená/female open class
Excellent 1 / Výborná 1 – Sweet Red Beauty Fransimo Bohemia – Steigger Roland 
Excellent 2 / Výborná 2 – Amazon Kostelorli – Macourkovi

Feny třída šampionů/female champion class
Excellent 1 / Výborná 1 – Belle Princess de Orphanus – Ing.Martin Fučík
Excellent 2 / Výborná 2 – Wild of Glory Fransimo Bohemia – Margit Kopová 

Feny třída veteránů/female veteran class
Excellent 1 / Výborná 1 – Any Hanny Fransimo Bohemia – Bc. Simona Lahodová

Miss Staff 2016, BOS – Belle Princess de Orphanus – Ing.Martin Fučík
Miss Staff Junior – Claudia Cardinale Chesway – Hudcová Soňa